O nas

BERGWAY to marka wyznaczająca standardy na rynku usług doradczo-szkoleniowych.


Naszym celem jest towarzyszenie Klientom w budowaniu efektywnych, innowacyjnych i nowoczesnych firm, 

w których ludzie dobrze się czują i które dostarczają swoim klientom dobre produkty i usługi.Nasza oferta obejmuje m.in.:


Jesteśmy również pierwszą firmą dostarczającą na najwyższym poziomie:


Poprzez te usługi mamy udział w rozwoju efektywnych firm. Chcemy to osiągać poprzez kreowanie etycznego środowiska pracy w organizacjach naszych Klientów. Dbamy o integralny rozwój zarówno organizacji, jak również osób, które w nich pracują. Dotyczy to w szczególności organów właścicielskich i zarządów spółek, top managementu i managementu średniego szczebla, mających strategiczny wpływ na budowanie zdrowej kultury organizacji, ale również pracowników specjalistycznych, którzy poprzez rozwój osobisty często inicjują zmiany w organizacjach.


Wiemy, że etyczne i dobre środowisko pracy zależy od dobrej strategii, która jest następnie realizowana przez wszystkich pracowników. Wierzymy, że efektywne, innowacyjne i nowoczesne firmy to takie, które rozumieją, że zmiana mentalności rozpoczyna się od człowieka jako Osoby. Wiemy, że ta zmiana w człowieku musi go obejmować integralnie, to znaczy wpływać na jego postawy, realizujące się zarówno w życiu zawodowym, jak również osobistym.


Chcemy, żeby każdy Człowiek pracujący w Twojej firmie potrafił wziąć na siebie odpowiedzialność za wykonywane zadania, żeby dzięki temu co robi i w jaki sposób to robi rozwijał siebie jako Osobę, a przez to czynił organizację bardziej efektywną.

BERGWAY promuje OSOBOWOŚCI TRENERSKIE


Nasi Eksperci i Trenerzy, pracują dla firm z grona 100 największych firm w Polsce. Doradzamy również mikro, a także małym i średnim przedsiębiorstwo. Spotkanie z BERGWAY ma być dla naszych Klientów wydarzeniem, które zmienia. Nasi Eksperci i Trenerzy to ludzie biznesu, którzy poprzez własne doświadczenie inspirują kompetentnie i z finezją przekazują nowoczesną wiedzę.
Nasi Eksperci

Księga Wartości