Mowy motywacyjne

Jesteśmy w Polsce pionierami w dostarczaniu najwyższej klasy mów inspirujących


Mowy motywacyjne i wykłady inspirujące to kilkugodzinne spotkania dzięki którym Uczestnicy zmieniają swoje przyzwyczajenia, przewartościowują postawy, a w konsekwencji chcą i potrafią się zmienić. 

Dzięki współpracy z wybitnymi Mówcami, BERGWAY gwarantuje niespotykaną na polskim rynku jakość mów motywacyjnych, 

które realnie wpływają na potencjał organizacji inspirując do konkretnych działań.


Tematyka mów motywacyjnych jest zawsze dostosowana do Państwa potrzeb, zwykle związana z tematem przewodnim pod którym organizujecie Państwo spotkanie. 


Nasze Mowy Motywacyjne opierają się na unikalnej 3 stopniowej metodzie osiągania najlepszych rezultatów:


I STOPIEŃ - ZEJŚĆ ZE ŚCIEŻKI

Zadaniem mowy motywacyjnej jest zmienić nasze schematy, wybić z dotychczasowego rytmu. Więcej! Zmienić komfortowe warunki do których się przyzwyczailiśmy. Jest to sposób, który potrafią tylko najlepsi mówcy. Z takimi właśnie pracujemy. 


II STOPIEŃ - ZOBACZYĆ NOWĄ PERSPEKTYWĘ

Pomagają w tym przykłady firm i ludzi, którzy sobie poradzili. Dzięki dobranym best practices Uczestnicy otrzymują dodatkową porcję inspiracji. Zwrócić uwagę na inną perspektywę. Zabrać kogoś kto do tej pory chodził swoją utartą drogą do gęstego lasu, żeby sam odkrył nową i piękniejszą ścieżkę.


III STOPIEŃ - ZAPRAGNĄĆ ZMIANY

Nasze mowy motywacyjne są czymś więcej niż zwykłe show, które kończy się wraz z ostatnim zdaniem mówcy. Celem mów motywacyjnych jest realnie zapoczątkować zmianę. Zmianę organizacji, zmianę nawyków, która zaczyna się od człowieka.


ZAMÓW MOWĘ MOTYWACYJNĄ - skontaktuj się z naszym Działem Handlowym i dowiedz się więcej.


POZNAJ NASZYCH WYJĄTKOWYCH MÓWCÓW