Executive Coaching

Executive Coaching to efektywne narzędzie dedykowane Liderom Biznesu służące wspieraniu kluczowej Kadry Zarządzającej.


Eksperci BERGWAY podnoszą efektywność osobistą liderów poprzez kształtowanie między innymi charyzmy przywódczej, myślenia strategicznego, indywidualnego stylu zarządzania, wykorzystania osobistego potencjału w zróżnicowanych sytuacjach managerskich, czy skutecznego podejmowania decyzji w sytuacjach kryzysowych.


Jeśli coaching w ogóle traktujemy jako szczególną więź Coacha z Klientem, to Executive Coaching jest kwintesencją takiego podejścia. Dlatego Eksperci BERGWAY rekomendowani do prowadzenia Executive Coachingu to osoby które same piastowały najwyższe funkcje w organizacjach i radach nadzorczych spółek.


Celem Executive Coachingu jest znalezienie takiego obszaru osobistego Klienta, który pozwoli na jego najbardziej efektywny wzrost w wielu obszarach. W BERGWAY Executive Coaching dbamy o:


  1. Indywidualne podejście - Executive Coaching ma być skuteczną przyjemnością. Dlatego przykładamy ogromną uwagę by umożliwić Państwu dobór najbardziej adekwatnej osoby spośród szerokiego grona Ekspertów BERGWAY.

  2. Precyzyjną diagnozę kompetencji - BERGWAY Executive Coaching używa specjalistycznych narzędzi diagnostycznych pozwalających na dokładne określenie zarówno poziomu kompetencji, jak również cech osobowości, dzięki czemu znacznie łatwiej o efektywne osiąganie zamierzonych rezultatów.

  3. Zdefiniowanie Kluczowej Kompetencji - zadaniem Klienta pod kierunkiem Coacha jest zdefiniowanie Kluczowej Kompetencji, która spośród innych ważnych najbardziej wpływa na pożądaną efektywność managerską.Przykładowe obszary Executive Coachingu


Executive Coaching jest narzędziem, które odpowiada na najważniejszą potrzebę kluczowej Kadry Zarządzającej: odniesienie się do indywidualnej sytuacji i doświadczeń osoby. Managerowie wyższego szczebla to osoby doświadczone, często eksperci w swojej dziedzinie. Coach ma subtelnie towarzyszyć im w rozwoju.


Nasi Doradcy Handlowi są do Państwa dyspozycji. Chętnie doradzimy najbardziej efektywną formę rozwoju Państwa Ludzi, zależnie od specyficznej sytuacji Państwa Organizacji.