Bergway TV

BERGWAY TV to platforma edukacyjna, która powstaje żeby dostarczyć Państwu najwyższej jakości materiały edukacyjne i filmy szkoleniowe.


Już wkrótce uruchomimy dla Państwa wygody możliwość zakupu kilkugodzinnych modułów szkoleniowych, nagranych przez naszych najlepszych Ekspertów w formie interaktywnej. Dostęp do modułów pozwoli Państwu wybrać interesujący moduł szkoleniowy, bez konieczności wybierania się na kilkudniowe szkolenie.


Materiały przygotowane są przez profesjonalny zespół BERGWAY TV z użyciem najnowocześniejszych dostępnych technik zapisu obrazu i dźwięku. Moduły prowadzą Eksperci BERGWAY Dzięki temu i dużej interaktywności modułów będziecie Państwo cieszyć się doskonałą jakością merytoryczną i zwiększać swoją efektywność.


Już wkrótce umożliwimy Państwu zakup następujących usług:


BIZNES - nagranie modułu szkolenia prowadzony przez Eksperta BERGWAY. z udziałem Uczestników. Moduł jest materiałem interaktywnym i specjalistycznym

BIZNES ON LINE - dostęp do szkolenia w czasie rzeczywistym prowadzonego przez 1 lub kilku Ekspertów BERGWAY z możliwością zadawania pytań i wymiany doświadczeń pomiędzy Uczestnikami biorącymi udział w sesji.
Jeśli mają Państwo pytania Nasi Doradcy Handlowi są do Państwa dyspozycji.